Szkolenia

ZOGA THERAPY WADY POSTAWY

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS

Dzięki szkoleniu dowiesz się jak przeprowadzić badanie posturalne ciała w statyce i w funkcji. 
Poznasz analizę postawy ciała i ruchu oraz zrozumiesz jak czytać zawiłości posturalne poszczególnych wzorców. Doświadczysz kierunkowej pracy manualnej i technik opartych na wielopłaszczyznowym ruchu Zoga Movement. 

Każda technika będzie pokazana ze zrozumieniem i dokładnym jej „czuciem”  tak, by od razu po szkoleniu można ją było wykorzystać w pracy terapeutycznej. 
Zobaczysz szczegółową anatomię danego obszaru – krótkie i intensywne prezentacje ukazujące najciekawsze spojrzenie na struktury anatomiczne. Poznasz anatomię palpacyjną przedstawioną w prosty i zrozumiały sposób.

Prowadzący:  Beata Anderko

Fizjoterapeutka, certyfikowana terapeutka hipoterapii (2007), PNF (2015), ZOGA Movement Therapy (2022). Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział  w szkoleniach prowadzonych przez takie autorytety jak Wojtek Cackowski, Sharon Wheeler, Jannie Cnossen. Cały czas doskonali swój warsztat podczas szkoleń i asyst. Właścicielka gabinetu rehabilitacji od kilkunastu lat, gdzie z grupą doświadczonych terapeutów pomaga pacjentom w powrocie do zdrowia i sprawności. Szczególnie bliska jej sercu jest terapia manualna połączona z ruchem, praca na czaszce i kościach. Dobre czytanie ciała daje jej możliwości dobrania specjalistycznych technik terapii by osiągnąć zamierzony efekt strukturalny i funkcjonalny. Zaangażowana społecznie – swoją pracą wspiera lokalne inicjatywy sportowe i kulturalne, prowadzi zajęcia ruchowe z zakresu Zoga Movemnet. Pasjonatka, ciągle doskonali umiejętności, poszerza wiedzę z zakresu anatomii sekcyjnej zarówno swoje, jak i swoich współpracowników.

Kurs przeznaczony jest dlafizjoterapeutów, terapeutów ruchowych i manualnych, trenerów i nauczycieli ruchowych, instruktorów jogi i fitness oraz studentów.

Nowy termin kursu: 03 – 07.03.2025 r.

Miejsce kursu: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego WYSPA , ul. Budowlanych 23,  80-298 Gdańsk
(siedziba firmy Olicon Sp. z o.o.) Wyznacz trasę

Cena szkolenia:  3600 zł (w tym 800 złotych opłata kwalifikacyjna płatna 7 dni od potwierdzenia zgłoszenia)*
Pozostała kwota 2800 zł płatna do 30 dni przed rozpoczęciem kursu.


Wpłaty należy dokonać na rachunek:
97 1240 1268 1111 0011 0698 3923 Bank Pekao S.A.
II O. w Gdańsku, ul. Garncarska 23, 80-893 Gdańsk
Nazwa odbiorcy :
Olicon Sp. z o.o. ul. Budowlanych 23, 80-298 Gdańsk
Tytuł wpłaty:
opłata kwalifikacyjna za kurs: ………………………………………………oraz Imię i Nazwisko.


Brak wpłaty w wyznaczonym terminie spowoduje wykreślenie z listy uczestników.
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność wpłat!
* W przypadku rezygnacji z kursu opłata kwalifikacyjna nie podlega zwrotowi.

Zapisy: Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: akademia@olicon.com.pl   tel: 58 761 01 00 lub 601 335 322 

Ilość godzin: 44 godziny dydaktyczne.

Tematyka szkolenia:

Podczas kursu zdobędziesz umiejętności korygowania najczęstszych rodzajów wad postawy występujących w obrębie stóp, kolan, bioder, miednicy, klatki piersiowej wraz z żebrami oraz kręgosłupa i osadzonej na nim głowy. Zrozumiesz relacje pomiędzy poszczególnymi odchyleniami postawy ciała i występującymi kompensacjami oraz poznasz korespondujące z nimi połączenia kostne i mięśniowo – powięziowe. Dowiesz się jak interwencje manualne wspomagać kierowanym ruchem i jakie ćwiczenia zalecić pacjentom by mogli kontynuować terapię w warunkach domowych. 

Zobaczysz sesję demonstracyjną przeprowadzoną przez jednego z instruktorów na pacjencie z „zewnątrz” wraz z omówieniem czytania ciała i wykorzystanych w terapii technik. Będziesz miał okazję przećwiczyć poznane umiejętności na koledze/koleżance ze szkolenia oraz na pacjencie – modelu z zewnątrz ( jeden pacjent na parę terapeutów ).Kurs pozwoli Ci poprawić świadomość Twojego ciała, poznać swoje możliwości i ograniczenia ruchowe oraz da Ci umiejętności samodzielnego rozwoju podczas codziennych zajęć ruchowych Zogi.

 

Podczas tego 5-dniowego Kursu nasi eksperci przekażą Państwu bezcenną wiedzę. 

 Serdecznie zapraszamy!

  Zapisz się na ten kurs

  Poniższe dane są nam niezbędne do wystawienia certyfikatu/zaświadczenia.

  Dane osobowe

  Imię
  Nazwisko
  Pesel
  Wykształcenie
  Zawód wykonywany
  Miejsce pracy
  Staż pracy

  Adres zamieszkania

  Ulica
  Miejscowość
  Kod pocztowy
  Telefon
  Email
  Dane do faktury

  Wyrażam zgodę na przesłanie faktury drogą elektroniczną:


  ZGŁOSZENIE Z KLAUZULĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

  Nr identyfikacyjny: F – 8.5/2

  Nr wydania: 2 z dnia 07.09.2018

  Na naszym blogu

  Wakacyjna Akademia Wyspiaków

  Oferta Zajęć Wakacyjnych dla Dzieci w Centrum Terapii Wyspa. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na wyjątkowy wakacyjny program w Centrum Terapii Wyspa – Wakacyjną Akademię Wyspiaków! Nasze zajęcia to wspaniała okazja do nauki, zabawy i rozwoju w przyjaznym i wspierającym środowisku. Przygotowaliśmy bogaty program, który pomoże dzieciom rozwijać ich umiejętności społeczne,…

  Safe and Sound Protocol (SSP)

    🔊 Czym jest Safe and Sound Protocol (SSP)? 🔊SSP, czyli Safe and Sound Protocol, to innowacyjny protokół terapeutyczny, który sięga głęboko do mechanizmów naszego organizmu, aby pomóc w regulacji pracy nerwu błędnego oraz innych nerwów czaszkowych. W jaki sposób? Poprzez starannie dobraną, specjalnie zmodulowaną…

  Ferie zimowe z TUS

  Halo Trójmiasto! Zapraszamy Na Zimowe Turnusy Treningu Umiejętności Społecznych!!! Termin: Zajęcia codziennie w okresie ferii 29 stycznia – 2 lutego, 5 lutego – 9 lutego Turnusy: Dwa tygodniowe (możliwość wyboru dwóch turnusów) Grupy: Grupa 1 (wiek 7-9 lat) 16:00-16:50 Grupa 2 (wiek 10-12 lat) 17:00-17:50 Kwalifikacja: Kwestionariusz wywiadu…

  Kiedy pracujemy?

  pon – pt 8 – 16
  sob – nie nie pracujemy

  Gdzie jesteśmy?

  Olicon Sp. z o.o.
  Ul. Budowlanych 23
  80-298 Gdańsk

  Jak się umówić?

  tel +48 58 761 01 00
  +48 601 335 322
  fax +48 58 761 01 09
  mail akademia@olicon.com.pl

  Umów wizytę