Nasz Zespół

Anna Badaszek

psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, wykładowca akademicki

„Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to, co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego.” – św. Franciszek z Asyżu”

W 1993 roku ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Staż odbywałam na Oddziale Dziennym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz na Oddziale Leczenia Nerwic w Komorowie.  
Ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii Integracyjnej w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie – w paradygmacie fenomenologiczno -egzystencjalnym z elementami kierunków: systemowego, psychodynamicznego oraz metody Gestalt.
Uzyskałam uprawnienia pedagogiczne oraz trenerskie do prowadzenia treningów psychologicznych oraz warsztatów psychologicznych (Studium Treningu Grupowego w Krakowie), uczestniczyłam w szkoleniach i warsztatach dotyczących wspomagania rozwoju dziecka – Podstawy metody integracji sensorycznej( V.Maas ), Metoda terapii wielozmysłowej Delacato, ukończyłam kurs specjalistyczny „Dysleksja Rozwojowa- teoria, diagnoza, terapia”. Obecnie kontynuuję rozwój osobisty w Instytucie Studiów Franciszkańskich w Krakowie.

Od 30 lat zajmuję się niesieniem pomocy psychologicznej rodzinom z dziećmi mającymi trudności w różnych obszarach rozwoju psychomotorycznego, pacjentom z rozpoznaniem choroby nowotworowej, pacjentom hospicyjnym, pacjentom z przewlekłymi chorobami psychicznymi. Od 16 lat swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze studentami pracując jako wykładowca akademicki.

W trakcie konsultacji rodzinnych mogą dowiedzieć się Państwo m.in.

  • jak radzić sobie z własnymi trudnymi uczuciami (np. bezsilnością, złością)
  • jak zachować dobry kontakt i efektywną komunikację w rodzinie
  • jak rozumieć tzw. trudne zachowania i wzmocnić u dziecka zachowania, na których nam zależy.
  • jakie zmiany mogą i powinny pojawiać się w rodzinie na poszczególnych

etapach jej rozwoju

  • o granicach w rodzinie …„jedno ciało, oddzielne osoby”…

 

 

Na naszym blogu

Safe and Sound Protocol (SSP)

  🔊 Czym jest Safe and Sound Protocol (SSP)? 🔊SSP, czyli Safe and Sound Protocol, to innowacyjny protokół terapeutyczny, który sięga głęboko do mechanizmów naszego organizmu, aby pomóc w regulacji pracy nerwu błędnego oraz innych nerwów czaszkowych. W jaki sposób? Poprzez starannie dobraną, specjalnie zmodulowaną…

Ferie zimowe z TUS

Halo Trójmiasto! Zapraszamy Na Zimowe Turnusy Treningu Umiejętności Społecznych!!! Termin: Zajęcia codziennie w okresie ferii 29 stycznia – 2 lutego, 5 lutego – 9 lutego Turnusy: Dwa tygodniowe (możliwość wyboru dwóch turnusów) Grupy: Grupa 1 (wiek 7-9 lat) 16:00-16:50 Grupa 2 (wiek 10-12 lat) 17:00-17:50 Kwalifikacja: Kwestionariusz wywiadu…

Ćwiczenia grupowe dla osób dorosłych

🌟🏋️‍♀️ NOWY ROK, NOWE POSTANOWIENIA! 🏋️‍♂️🌟 Witajcie Kochani! Rozpoczęliśmy rok 2024 i z determinacją realizujemy nasze postanowienia! 💪 Wiemy, że siłownie są teraz pełne entuzjastycznych osób i jest to naprawdę niesamowite! Jednak pamiętajcie, że dbanie o swoje zdrowie i kondycję to nie tylko sprawa młodych. 🌟 Dla tych, którzy szukają…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę