Nasz Zespół

Joanna Szymańska

Oligofrenopedagog, Terapeuta Integracji Sensorycznej, mgr wychowania fizycznego, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej

Oligofrenopedagog, mgr wczesnego wspomagania rozwoju dzieci z niepełnosprawnością, terapeuta integracji sensorycznej.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, ze spektrum autyzmu i z problemami w nauce.
Praca z dziećmi i młodzieżą jest moja pasją, dlatego wciąż poszerzam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach i konferencjach.
Na dziecko zawsze staram się patrzeć holistycznie, a w trakcie terapii stworzyć warunki sprzyjające osiągnięciu celu.

Na naszym blogu

Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka

Szanowni Państwo, od 03-13 sierpnia w Centrum Terapii Wyspa będzie można złożyć wniosek na realizację WWRD w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej WYSPA. Informację o przyjęciu pacjenta na terapię (z propozycjami terminu) podamy Państwu telefonicznie po 23 sierpnia   Więcej informacji –>…

PODARUJ 1% PODATKU

KAŻDY GEST NAWET NAJDROBNIEJSZY, ZMIENIA ŚWIAT… …CZYJŚ ŚWIAT   Przekazując 1% swojego podatku Fundacji Wyspa Skarbów wspierasz dzieci potrzebujące intensywnej, regularnej rehabilitacji.

BIAŁA SOBOTA

Kochani! 08 sierpnia serdecznie zapraszamy Was na Białą Sobotę! Tego dnia odbędą się BEZPŁATNE KONSULTACJE naszych specjalistów:

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę