Nasz Zespół

Aleksandra Głasek

logopeda, neurologopeda

Logopeda Centrum Terapii WyspaDyplomowany logopeda i pedagog specjalny z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalista wczesnej interwencji logopedycznej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim i studia uzupełniające na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto jest również wykształconym technikiem dentystycznym, co pomaga jej w jeszcze dokładniejszej ocenie i diagnozie logopedycznej wad zgryzu, oraz wynikających z nich wad wymowy. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i analizuje dokładnie każdy przypadek. Terapię prowadzi w zróżnicowany sposób. Podąża za pacjentem, daje wybór i poczucie bezpieczeństwa. Pani Ola jest otwarta na pracę z osobami z różnego typu zaburzeniami, a do grona jej pacjentów najczęściej należą dzieci z opóźnionym rozwojem mowy, dyslalią, afazją, z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Pomaga również młodzieży oraz dorosłym po przebytych udarach i chorobach ośrodkowego układu nerwowego, z osłabionym i wzmożonym napięciem mięśniowym, po przebytych nowotworach i zabiegach krtani, przełyku itp. Do najmłodszych należą noworodki z nieprawidłowym ssaniem, połykaniem, czy niemowlęta z problemami w przyjmowaniu pokarmów i płynów.

Pani Aleksandra jest ciepłym, sympatycznym terapeutą, ale jednocześnie konsekwentnie wykonuje wyznaczone przez siebie cele.

Prywatnie, spełniona żona i mama wcześniaka. Miłośniczka jazdy konnej z otwartym oknem na świat :)

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Terapia miofunkcjonalna I i II stopnia. Kompleksowy i funkcjonalny program obszaru orofacjalnego,
  • Język Migowy I stopnia,
  • Opóźniony rozwój mowy – podejście praktyczne,
  • Terapia logopedyczna dziecka z autyzmem,
  • Alternatywne metody komunikacji w pracy logopedy,
  • Jąkanie – skuteczne techniki pracy logopedycznej okiem praktyka.

Na naszym blogu

Drodzy Maturzyści!!!!

Centrum Terapii Wyspa wychodzi Wam na przeciw !!! Przygotowania do egzaminu już nie musza spędzać Wam snu z powiek !!!Mamy dla Was rozwiązanie : Treningi EEG Biofeedback Gwarantujemy : Poprawę pamięci – Biofeedback powoduje przyspieszenie procesów zapamiętywania, co przekłada się na szybszą i efektywniejszą naukę. Poprawę uwagi- Biofeedback…

Zajęcia kliniczne

Drodzy Pacjenci! Od 17 lutego Centrum Terapii Wyspa w porozumieniu z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu będzie realizować zajęcia kliniczne. Zapraszamy serdecznie na diagnostykę i terapię zaburzeń postawy ciała w promocyjnej cenie! Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w Recepcji pod nr telefonu 601-330-664dr Paulina Ewertowska, studenci AWFiS…

SENSOPLASTYKI

Halo! Halo! Trójmiasto! Otwieramy zapisy na zajęcia grupowe z SENSOPLASTYKI #Sensoplastyka® Zajęcia wychodzą naprzeciw potrzebom rozwojowym dzieci. Sensoplastyka daje możliwość stymulowania wszystkich zmysłów takich jak – węch, smak, wzrok, słuch i czucie. Poprzez polisensoryczne zabawy poszerzamy świat dziecięcych doznań.

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę