Nasz Zespół

Paula Łysakowska

mgr fizjoterapii, terapeuta Koncpecji Integracji Sensorycznej

Witaj!
Nazywam się Paula Łysakowska jestem magistrem dietetyki, wykładowcą Akademii Dietetyka, właścicielką Poradni Zdrowie na Talerzu Pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, tam planuje żywienie i wspieram żywieniowo, psychodietetycznie zespół terapeutyczny w leczeniu chorych z zaburzeniami odżywiania.
Zajmuje się szeroko rozumianą edukacją żywieniową i wprowadzaniem zdrowych nawyków żywieniowych w życie.
Z chęcią pokażę Ci, ze dieta nie musi być wyrzeczeniem, a nawet może stać się miłą odmianą w Twoim życiu.
Obecnie rozwijam się w kierunku psychodietetyki, korzystam z narzędzi, które pozwolą Ci zrozumieć Twoje obecne relacje z jedzeniem i je naprawić.

Będę Ci towarzyszyć w zmianie i wspierać, tak długo jak będziesz tego potrzebować!

Na naszym blogu

Drodzy Maturzyści!!!!

Centrum Terapii Wyspa wychodzi Wam na przeciw !!! Przygotowania do egzaminu już nie musza spędzać Wam snu z powiek !!!Mamy dla Was rozwiązanie : Treningi EEG Biofeedback Gwarantujemy : Poprawę pamięci – Biofeedback powoduje przyspieszenie procesów zapamiętywania, co przekłada się na szybszą i efektywniejszą naukę. Poprawę uwagi- Biofeedback…

Zajęcia kliniczne

Drodzy Pacjenci! Od 17 lutego Centrum Terapii Wyspa w porozumieniu z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu będzie realizować zajęcia kliniczne. Zapraszamy serdecznie na diagnostykę i terapię zaburzeń postawy ciała w promocyjnej cenie! Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w Recepcji pod nr telefonu 601-330-664dr Paulina Ewertowska, studenci AWFiS…

SENSOPLASTYKI

Halo! Halo! Trójmiasto! Otwieramy zapisy na zajęcia grupowe z SENSOPLASTYKI #Sensoplastyka® Zajęcia wychodzą naprzeciw potrzebom rozwojowym dzieci. Sensoplastyka daje możliwość stymulowania wszystkich zmysłów takich jak – węch, smak, wzrok, słuch i czucie. Poprzez polisensoryczne zabawy poszerzamy świat dziecięcych doznań.

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę