Nasz Zespół

Adriana Filiks

logopeda, neurologopeda

Logopeda z 7-letnim stażem. W 2011 roku ukończyła studia licencjackie
z logopedii na Uniwersytecie Gdańskim.  W 2013 roku uzyskała tytuł magistra i specjalizację z neurologopedii na tej samej uczelni.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w poradni psychologiczno-pedagogicznej, przedszkolach, szkole podstawowej, ośrodkach rehabilitacyjnych oraz szpitalu.

W Centrum Terapii WYSPA pracuje od kwietnia 2018 roku. Poza tym pracuje także jako neurologopeda w Szpitalu Rehabilitacyjnym „Jantar”
na oddziale neurologicznym, a także prowadzi własną praktykę.

Specjalizuje się w terapii: wad wymowy (dyslalia), zaburzeń mowy (afazja, dysfazja, dysartria), opóźnienia rozwoju mowy (ORM, SLI).
Praca jest jej pasją i sprawia ogromną satysfakcję, dlatego stale podnosi swoje umiejętności i kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach.

Na naszym blogu

Wakacyjne propozycje WYSPY

Rozpoczynamy WAKACJE, a wraz z nimi poza stałym harmonogramem terapeutycznym mamy do zaproponowania kilka Nowości. W naszej wakacyjnej ofercie między innymi: turnusy rehabilitacyjne -tygodniowe turnusy obejmujące 3 godziny  terapii dziennie. Rodzaj terapii dobierany jest w porozumieniu Rodzic- Terapeuta w zależności od indywidualnych potrzeb danego…

Wada postawy u dziecka- jak rozpoznać i leczyć?

Jak najwcześniejsze zdiagnozowanie wady postawy u dzieci jest podstawą skutecznej i efektywnej terapii. To rodzice zazwyczaj jako pierwsi dostrzegają niepokojące objawy u swoich pociech. Najczęściej opiekunowie zgłaszają się z dziećmi skarżąc się na „odstające łopatki, koślawe nóżki, garbienie się”. Narząd ruchu…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę