Nasz Zespół

Agata Deja

dr n. med. - specjalista rehabilitacji medycznej

Dr n. med. Agata Deja ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku, 

a po skończeniu studiów pracowała przez 17 lat jako adiunkt w Katedrze i Klinice Rehabilitacji. Do chwili obecnej zaangażowana jest w kształcenie wielu roczników studentów, lekarzy i fizjoterapeutów w specjalizacji rehabilitacja medyczna oraz w badania naukowe.

W 2000 roku obroniła pracę doktorską, której tematem było „Mózgowe porażenie dziecięce”. Od 2006 roku pełni funkcję ordynatora Oddziału Rehabilitacji dla Dzieci Szpitala Reumatologicznego w Sopocie, gdzie usprawniani są pacjenci z wieloma różnorodnymi schorzeniami. Posiada duże doświadczenie w leczeniu dzieci ze schorzeniami kręgosłupa, wadami postawy, a także niemowląt z opóźnionym rozwojem i dzieci z uszkodzeniem układu nerwowego.

Wiedzę zdobywa na licznych krajowych i międzynarodowych kursach i kongresach medycznych. W pracy wykorzystuje terapię za pomocą różnorodnych metod fizjoterapeutycznych indywidualnie rekomendowanych pacjentom w oparciu o rzetelną ocenę stanu zdrowia dziecka.

Na naszym blogu

Prawidłowości rozwoju psychoruchowego niemowląt.

Każdy świeżo upieczony Rodzic bacznie obserwuje rozwój swojego dziecka. Często porównuje jego dynamikę do innych niemowląt  z bliskiego otoczenia, czy też z tabelami określającymi prawidłowości rozwoju. Podczas oceny rozwoju psychoruchowego Maluszka nie możemy zapominać, że każde dziecko prezentuje  indywidualne tempo nabywania kolejnych umiejętności, które jest nie tylko…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę