Nasz Zespół

Klaudia Koczorowska

mgr fizjoterapii, terapeuta Koncepcji NDT Bobath

Klaudia_Koczorowska

Absolwentka Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Wcześniej ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Gdańsku.  Specjalizuje się w terapii niemowląt i dzieci starszych. Mając na uwadze efektywność terapii w swojej pracy korzysta z metod i koncepcji wykorzystywanych na całym świecie: NDT Bobath, PNF, Kinesiology Taping, Metoda Prechtla, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Koncepcja Halliwick, The S-E-T Concept.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w prestiżowych placówkach rehabilitacyjnych, współpracując z cenionymi fundacjami i stowarzyszeniami. Elementem rozwoju zawodowego Pani Klaudii jest także jej praca jako wykładowca anatomii i fizjologii.

 

Jej pasją  od zawsze było pływanie, dawniej codzienność w basenie. Obecnie uwielbia pływać w wodach otwartych i każdy sezon to maratony pływackie.

Ukończone kursy i szkolenia:

  1. Terapia Neurorozwojowa NDT – Bobath.
  2. Terapia Neurorozwojowa NDT Bobath- Baby.
  3. Certyfikat IPNFA – kurs podstwowy.
  4. Dyplom Kursu podstawowego „Interdyscyplinarne leczenie dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym”.
  5. Certyfikat ukończenia kursu z Kinezjotapingu.
  6. Certyfikat z Kursu Podstawowego Hallwick.

Na naszym blogu

Wakacyjne propozycje WYSPY

Rozpoczynamy WAKACJE, a wraz z nimi poza stałym harmonogramem terapeutycznym mamy do zaproponowania kilka Nowości. W naszej wakacyjnej ofercie między innymi: turnusy rehabilitacyjne -tygodniowe turnusy obejmujące 3 godziny  terapii dziennie. Rodzaj terapii dobierany jest w porozumieniu Rodzic- Terapeuta w zależności od indywidualnych potrzeb danego…

Wada postawy u dziecka- jak rozpoznać i leczyć?

Jak najwcześniejsze zdiagnozowanie wady postawy u dzieci jest podstawą skutecznej i efektywnej terapii. To rodzice zazwyczaj jako pierwsi dostrzegają niepokojące objawy u swoich pociech. Najczęściej opiekunowie zgłaszają się z dziećmi skarżąc się na „odstające łopatki, koślawe nóżki, garbienie się”. Narząd ruchu…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę