Nasz Zespół

Agata Czaja

mgr fizjoterapii, terapeuta Integracji Sensorycznej

Agata_CzajaTerapeutka regularnie poszerza i pogłębia swoją wiedzę, by móc dobierać indywidualnie do każdego pacjenta najbardziej efektywne metody pomocy, patrząc holistycznie nie tylko na potrzeby dziecka, ale także jego rodziny. Jest byłą instruktorka ZHR z kilkuletnim doświadczeniem kreatywno-edukacyjno-wychowawczej pracy z dziećmi, spełniała się również jako niania. Kilkumiesięczna wolontariuszka na Madagaskarze, w Indiach i Ugandzie, gdzie łączyła swoje największe pasje: zawód fizjoterapeuty, kontakt z dziećmi, pomoc innym i podróże.

W swojej pracy kieruje się mottem „obserwuj, bądź kreatywny, pomagaj”- zarówno w terapii niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Uwielbia kombinować, wymyślać i wkładać swoje całe serce, po to, by terapia była jak najbardziej skuteczna, a zarazem przyjemna i ciekawa. Ważna dla niej jest współpraca z rodzicami i opiekunami pacjentów.

Ukończone kursy i szkolenia:

  • Integracja Sensoryczna II st.
  • Terapia ręki
  • Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne
  • Kinesiology taping
  • podstawowe moduły Współczesnej Diagnostyki i Terapii Tkanek Miękkich
  • Ocena globalnych wzorców ruchowych metodą Prechtla
  • Warsztat Superwizyjny SI w wykładem
    „Znaczenie stanów pobudzenia i profilowanej stymulacji słuchowej dla rozwoju kontaktu i komunikacji podłoże teoretyczne i strategie terapeutyczne.”
  • w trakcie kursu  NDT Bobath

Na naszym blogu

Wakacyjne propozycje WYSPY

Rozpoczynamy WAKACJE, a wraz z nimi poza stałym harmonogramem terapeutycznym mamy do zaproponowania kilka Nowości. W naszej wakacyjnej ofercie między innymi: turnusy rehabilitacyjne -tygodniowe turnusy obejmujące 3 godziny  terapii dziennie. Rodzaj terapii dobierany jest w porozumieniu Rodzic- Terapeuta w zależności od indywidualnych potrzeb danego…

Wada postawy u dziecka- jak rozpoznać i leczyć?

Jak najwcześniejsze zdiagnozowanie wady postawy u dzieci jest podstawą skutecznej i efektywnej terapii. To rodzice zazwyczaj jako pierwsi dostrzegają niepokojące objawy u swoich pociech. Najczęściej opiekunowie zgłaszają się z dziećmi skarżąc się na „odstające łopatki, koślawe nóżki, garbienie się”. Narząd ruchu…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę