Nasz Zespół

Paula Łysakowska

mgr fizjoterapii, terapeuta Koncpecji Integracji Sensorycznej

Witaj!
Nazywam się Paula Łysakowska jestem magistrem dietetyki, wykładowcą Akademii Dietetyka, właścicielką Poradni Zdrowie na Talerzu Pracuję w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, tam planuje żywienie i wspieram żywieniowo, psychodietetycznie zespół terapeutyczny w leczeniu chorych z zaburzeniami odżywiania.
Zajmuje się szeroko rozumianą edukacją żywieniową i wprowadzaniem zdrowych nawyków żywieniowych w życie.
Z chęcią pokażę Ci, ze dieta nie musi być wyrzeczeniem, a nawet może stać się miłą odmianą w Twoim życiu.
Obecnie rozwijam się w kierunku psychodietetyki, korzystam z narzędzi, które pozwolą Ci zrozumieć Twoje obecne relacje z jedzeniem i je naprawić.

Będę Ci towarzyszyć w zmianie i wspierać, tak długo jak będziesz tego potrzebować!

Na naszym blogu

Grupa wsparcia dla rodziców

Przed nami piękny projekt!Od nowego Roku Szkolnego otwieramy grupę wsparcia dla Rodziców Dzieci z niepełnosprawnościami.Spotkania będą całkowicie bezpłatne!!!Wsparcie finansowe otrzymamy od…

Zaburzenia integracji sensorycznej u niemowląt.

Naturalnym stanem funkcjonowania dziecka jest stan zadowolenia. Jeżeli niemowlę ma kłopoty ze snem, jedzeniem, zabawą czy kontaktem z najbliższymi warto mu pomóc. Przydatna może okazać się konsultacja z terapeutą Integracji Sensorycznej.

Kiedy i jakie krzesełko wybrać do karmienia?

Wielu rodziców często zadaje sobie pytanie czy to już dobry czas, aby posadzić dziecko w krzesełku do karmienia. Jak już zapadnie ta decyzja rynek oferuje wiele modeli począwszy od materiału wykonania, możliwości regulacji, czy kolorystykę. Na co jednak powinien zwrócić uwagę rodzic malucha? Pierwszą…

Kiedy pracujemy?

pon – pt 8-19
sob 10-15
nie nie pracujemy

Gdzie jesteśmy?

Kartuska 214, 80-122 Gdańsk

Jak się umówić?

tel

58 736 54 00 / 48 601 330 664
mail recepcja@olicon.com.pl

Umów wizytę