Fizjoterapia dzieci i niemowląt

Nowości

KARNETY WAKACYJNE

Oferta karnetów skierowana jest do rodziców, którzy chcą w okresie wakacyjnym, zapewnić swoim dzieciom intensywną, codzienną terapię: integracji sensorycznej, terapii ręki lub ćwiczeń indywidualnych (skoliozy, wady postawy, rehabilitacja po kontuzjach). Nasze doświadczenie pokazuje, że okresy zwiększonej intensywności zajęć dają bardzo dobre rezultaty, znacząco przyspieszają postępy w terapii.

Oferujemy karnety na 5 i 10 dni, w przypadku dłuższych okresów ceny są ustalane indywidualnie. Zajęcia odbywają się codziennie (poza niedzielą). Karnet można rozpocząć w dowolnym terminie i jest on ważny przez kolejnych 5/10 dni terapeutycznych (pon-sob). W przypadku karnetów 10 dniowych i dłuższych, zwyczajowo ustalamy weekendowe (sob-nd) przerwy w zajęciach.

UWAGA!!! Zajęcia niewykorzystane w ustalonym terminie przepadają. W przypadku nagłych zdarzeń losowych o ewentualnej zmianie terminu będzie decydował Koordynator Centrum Terapii Wyspa. Zajęcia odwołane z winy CT Wyspa można wykorzystać w dowolnym, dogodnym dla obu stron terminie.

Przy zakupie więcej niż jednego karnetu

ceny ustalane będą indywidualnie.

  Poniżej przedstawiamy ofertę cenową na Karnety Wakacyjne w Centrum Terapii Wyspa.

Cennik

Ilość karnetów ograniczona.

02.06.2017

Ostatnie nowości